Ei puuterilla peitepuikolla eikä edes värivoiteella saa tasoitettua tämän tytön särmiä. Selite: Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi Kommentit 20.5.2005 0:00 herra puunukke mutta onko särmiä pakko tasoittaa, niin että hukkuisi massaan. mielipidekysymys, mutta toimiva teksti. jättää ajatuksille tilaa. Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 18.5.2005 0:00 Kolmenmetrinkotimatka Yksinkertaisuudessaan erittäin iskevä. Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 18.5.2005 0:00 TheTerhi toi oli mun mielestä tosi hyvä ! Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 17.5.2005 0:00 alter ego Vaikka nuo piiloon menemättömät särmät ovat peilin edessä varsin ikävä ongelma, tämä runo puhkuu kyllä positiivisuudellaan siitä särmästä, jonka ei tarvitsekaan jäädä pakkelin alle piiloon :) Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 17.5.2005 0:00 Gaia joskus ne naiset ollaan niin kulmikkaita :) Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 tinke68 Jos niin voisi...ei meistä kenestäkään tulisi onnellisia itsessään,no joo mut elä sie ainakaan muutu;) Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 vaakanainen Hyvää vertailua, tosia sanoja.Eikä särmiä tarvikaan tasoitella, eletystä elämästä kertovat, minuuden mutkia osoittavat. Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 Nainen tummissa Särmää pitää naisessa ollakin :) Laitan tämän suosikkeihin, koska tämä on kaikessa lyhykäisyydessään mainio elämänohje. Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 Betty Boop Paljon muuhun ne kyllä pystyvätkin, mutta mitäs niitä silottelemaan! Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 joju ahh. niitä särmiä pitää ollakin, ainakin tämä uros saa niistä viboja :) kiva runo meikkaamisen ja luonteen vertailusta. Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 Kaihertaja Onneksi;-) Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 077167ab730b8997fb1f43a00a5827fe totta niin totta runosi Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 Killing Ja se olisi paha asia? Hyvä hyvä, tämä ainakin vahvistaa sen, että sinulla on melko hyvä itsetunto. Älä edes koita peittää särmiäsi. Rivitykset kohdillaan, samoin isot alkukirjaimet ja pisteet. Kyllä vain. Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi 16.5.2005 0:00 sm-jari Tää oli ihan helmi! Kunnon punch line lopussa! Kirjaudu tai rekisteröidy kommentoidaksesi Sivut1 2 3 4 5 6 7 8 9 … seuraava › viimeinen »
Kommentit
mutta onko särmiä pakko tasoittaa, niin että hukkuisi massaan. mielipidekysymys, mutta toimiva teksti. jättää ajatuksille tilaa.
Yksinkertaisuudessaan erittäin iskevä.
toi oli mun mielestä tosi hyvä !
Vaikka nuo piiloon menemättömät särmät ovat peilin edessä varsin ikävä ongelma, tämä runo puhkuu kyllä positiivisuudellaan siitä särmästä, jonka ei tarvitsekaan jäädä pakkelin alle piiloon :)
joskus ne naiset ollaan niin kulmikkaita :)
Jos niin voisi...ei meistä kenestäkään tulisi onnellisia itsessään,no joo mut elä sie ainakaan muutu;)
Hyvää vertailua, tosia sanoja.Eikä särmiä tarvikaan tasoitella, eletystä elämästä kertovat, minuuden mutkia osoittavat.
Särmää pitää naisessa ollakin :)
Laitan tämän suosikkeihin, koska tämä on kaikessa lyhykäisyydessään mainio elämänohje.
Paljon muuhun ne kyllä pystyvätkin, mutta mitäs niitä silottelemaan!
ahh. niitä särmiä pitää ollakin, ainakin tämä uros saa niistä viboja :) kiva runo meikkaamisen ja luonteen vertailusta.
Onneksi;-)
totta niin totta runosi
Ja se olisi paha asia?
Hyvä hyvä, tämä ainakin vahvistaa sen, että sinulla on melko hyvä itsetunto. Älä edes koita peittää särmiäsi.
Rivitykset kohdillaan, samoin isot alkukirjaimet ja pisteet.
Kyllä vain.
Tää oli ihan helmi! Kunnon punch line lopussa!
Sivut