ikuiset tunteet

Runoilija brunettetyttö93

nainen
Julkaistu:
5
Liittynyt: 18.1.2011

Asuinpaikka: -
Sähköposti:
-
Syntymäpäivä:
-

olen hyvin tempperamenttinen mutta samalla myös erittäin herkkä tyttö.. mieleeni tulee välillä ajatuksia ja "runoja" jotka koskettavat syvästi
 

Nään syvään sisimpääs, oon nähny sun syvät arpes..ei tää oo helppoo, tuskaa joudut kokemaan.. paholainen kaivaa sun sisimpääs. Tunnet, että pakoon pääse et.
Yhtä piina se vain on.. mut sä et yksin oo.. sun tukenas oon ainiaan
Taistellaan vastaan, päästään eroon vielä pahasta ja kaikki hyvin on
Sun tukenas haluun olla ainiaan ja sua suojella haluun.. en haluu sua menettäää. Jos sut menettäisin.. menettäisin sydämeni.. itseni kadottaisin, sen onnen jota tavoittelin ja sen rakkauden vaik tuskaa tuottaa, vaik siinä oot.. vierelläin.. pelko siitä että sut menetän ja ikinä sua en vois saada..
Ehkä turhia ajatuksia ja toiveita nää on.. ehkä sua en koskaan saa.. ehkä mua et rakastakkaan.. mut silti en ikinä luovuta ja tunteet nää ei koskaan katoa.. ikuisesti sua rakastan

Selite: 
Kategoria: 
 
 

Käyttäjän kaikki runot